lek. Łukasz Antolak

Specjalista ortopedii i traumatologii narządu ruchu

Ortopeda, traumatolog. Absolwent Akademii Medycznej w Warszawie.

Specjalizuje się w leczeniu zachowawczym oraz chirurgicznym schorzeń i urazów kręgosłupa, takich jak dyskopatie, przepukliny dyskowe, zmiany zwyrodnieniowe, kręgozmyki, kręgoszczeliny, osteoporotyczne i urazowe złamania kręgów, deformacje u dzieci i dorosłych – skoliozy, choroba Scheuermanna. W swojej praktyce w szerokim zakresie wykorzystuje nowoczesne metody zachowawczego, małoinwazyjnego oraz chirurgicznego leczenia kręgosłupa.  Współpracuje z licznymi ośrodkami medycznymi zajmującymi się diagnostyką i leczeniem schorzeń kręgosłupa.

Doświadczenie zawodowe zdobywał w renomowanych ośrodkach w Polsce i za granicą m.in. w Klinice Chirurgii Urazowej Narządu Ruchu i Ortopedii CMKP w Otwocku, Basel University Hospital (Szwajcaria) – prof.B.Jeanneret, Mayo Clinic (USA)- prof.M.J.Yaszemski, Clinique du Sport (Francja) – dr J.Destandau, University of Chicago Hospital (USA) – prof.B.Reider, Department of Spine Surgery of Nanjing Drum Tower Hospital (Chiny) – prof. Y. Qiu.

Jest członkiem krajowych i międzynarodowych towarzystw naukowych m.in. PTOiTr, PTChK, AOSpine. Wieloletni narodowy reprezentant Polski w ISMISS (International Society for Minimal Intervention in Spinal Surgery).

Wieloletni pracownik Kliniki Chirurgii Urazowej Narządu Ruchu i Ortopedii CMKP SPSK im. A. Grucy w Otwocku, Kliniki Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu Szpitala Dzieciątka Jezus w Warszawie, Kliniki Neuroortopedii Instytutu Reumatologii w Warszawie. W latach 2014-2017 pełnił funkcję Koordynatora ds. Chirurgii Kręgosłupa Wojewódzkiego Szpitala Chirurgii Urazowej STOCER w Warszawie, a w latach 2018-2020 funkcję Ordynatora Oddziału Chirurgii Urazowej i Ortopedii Mazowieckiego Szpitala Specjalistycznego w Ostrołęce.

Wykonuje zabiegi operacyjne kręgosłupa komercyjnie oraz w ramach umowy z NFZ – u dzieci i młodzieży w WCOM Kopernik (dawniej Warszawski Szpital dla Dzieci) w Warszawie oraz u dorosłych w Szpitalu Powiatowym im. Marii Skłodowskiej-Curie w Ostrowi Mazowieckiej i w Klinice Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu Szpitala Dzieciątka Jezus w Warszawie

Umów wizytę

Poznaj opinie Pacjentów tego lekarza

 • Barbara Masny

  Ortopeda Łukasz Antolak. polecam. spotkałam na drodze Anioła! 🙂
 • Ewa Kidawa

  Lekarz, który od razu wzbudza zaufanie! Z dużą empatią do pacjenta, bardzo pomocny, polecam. Wizyta u innego lekarza, to był stracony czas i przedłużony ból, szkoda, że od razu nie trafiłam do P. Dr. Ł Antolaka.
 • Dominik Łepkowski

  Doktor Łukasz Antolak profesjonalnie podszedł do sprawy, zbadał i przeprowadził dokładny wywiad, jestem Bardzo zadowolony.
 • Marcin P.

  Polecam Pana doktora Antolaka wszystkim osobom które mają problemy z kręgosłupem. Dzięki niemu żyje normalnie i funkcjonuje bez bólu!
 • Anna Dragan

  Pomimo okoliczności zdrowotnych wizyta przebiegła w bardzo przyjemnej atmosferze. Dr Antolak w bardzo przystępny i obrazowy sposób wyjaśnił przyczynę problemu i jego możliwe konsekwencje. Młodego pacjenta traktował jako pełnoprawnego partnera do rozmowy, uprzejmie i z szacunkiem. Jestem pod wrażeniem kompetencji lekarza.
 • Paulina Banaszek

  Wspaniały lekarz z doświadczeniem. Podchodzi kompleksowo do sprawy.
 • Remigiusz Filipek

  Dobra wizyta, lekarz spokojnie mnie wysłuchał. Udzielił wyczerpujących odpowiedzi. Dobrał jak sądzę najlepsze leczenie. 😀
 • Bogusz Jagodziński

  Bardzo kompetentny, życzliwy i empatyczny lekarz. Dokładnie wyjaśnił przyczynę stanów bólowych i przedstawił potencjalne ryzyka zabiegu operacyjnego.
 • Andrzej Kondracki

  Sine ira et studio – rzeczowo, zwięźle i na temat, ale przy tym otwarcie, przyjemnie i z dozą humoru. Mimo, że wizyta się przeciągnęła ze względu na szereg moich pytań i kwestii związanych z przepukliną i sekwestrem oraz szansami rehabilitacyjnymi lub operacyjnymi pan doktor był łaskaw na wszystkie kwestie odpowiedzieć merytorycznie, konstruktywnie i zrozumiale dla mnie. Na koniec wiążące decyzję i podane terminy kolejnych wizyt, wszystko bardzo klarownie i z kulturą.
 • Urszula Matej-Bil

  Pan Doktor szczegółowo zapoznał się z wynikami rezonansu obecnego i poprzedniego. Wyjaśnił zmiany. Uspokoił i zlecił rehabilitację. Odpowiedział na wszystkie pytania. Liczę na poprawę. To była bardzo dobra wizyta, dzięki bardzo propacjenckiemu podejściu Pana Doktora.
 • Łukasz Gregorczyk

  Profesjonalny, empatyczny, ze zrozumieniem tematu i potrzeb pacjenta! Dr Antolak pomógł zrozumieć mi naturę mojego problemu z plecami i przedstawić plan działania w doskonały sposób! Polecam!

Odczuwasz ból pleców lub kręgosłupa? Nie wiesz co Ci dolega? Zadzwoń i porozmawiaj z konsultantką medyczną.

Zadzwoń 22 150 20 99

Weronika Borys

konsultantka medyczna

Skontaktuj się z nami