lek. Andrzej Śliwka

Specjalista ortopedii i traumatologii narządu ruchu

Absolwent Akademii Medycznej w Warszawie.
Specjalizuje się w leczeniu zachowawczym oraz chirurgicznym schorzeń i urazów kręgosłupa, takich jak dyskopatie, przepukliny dyskowe, zmiany zwyrodnieniowe, kręgozmyki, kręgoszczeliny, osteoporotyczne i urazowe złamania kręgów, deformacje u dzieci i dorosłych – skoliozy, choroba Scheuermanna.

W swojej praktyce w szerokim zakresie wykorzystuje nowoczesne metody zachowawczego oraz chirurgicznego leczenia kręgosłupa. Współpracuje z licznymi ośrodkami medycznymi zajmującymi się diagnostyką i leczeniem schorzeń kręgosłupa.

Doświadczenie zawodowe zdobywał w polskich i międzynarodowych kursach oraz pracując w renomowanych ośrodkach w Polsce m.in: Szpital Dzieciątka Jezus w Warszawie, Wojewódzki Specjalistyczny Szpital Dziecięcy w Olsztynie, Szpital Zachodni w Grodzisku Mazowieckim, Warszawskie Centrum Opieki Medycznej „Kopernik” w Warszawie, Wojewódzki Szpital Zespolony w Kielcach, Wielospecjalistyczny Szpital w Ostrowcu Świętokrzyskim, Szpital Specjalistyczny im. W. Biegańskiego w Jędrzejowie, Szpital Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Wołominie, Mazowiecki Szpital Bródnowski w Warszawie.

Jest członkiem krajowych i międzynarodowych towarzystw naukowych m.in. Polskie Towarzystwo Ortopedii i Traumatologii, Polskie Towarzystwo Chirurgii Kręgosłupa, AO Spine Poland.

Wykonuje zabiegi operacyjne kręgosłupa, u dzieci i dorosłych, w ramach umowy z NFZ.

Obecnie miejsca przeprowadzania operacji kręgosłupa :
– Uniwersyteckie Centrum Kliniczne w Warszawie – Szpital Dzieciątka Jezus, Klinika Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu
– Warszawskie Centrum Opieki Medycznej „Kopernik” w Warszawie, Oddział Chirurgii i Ortopedii
– Wojewódzki Szpital Zespolony w Kielcach – Klinika Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu
– Wielospecjalistyczny Szpital w Ostrowcu Świętokrzyskim, Oddział Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu
– Szpital Specjalistyczny im. W. Biegańskiego w Jędrzejowie, Oddział Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu

Umów wizytę

Skontaktuj się z nami